רוני ששון במופע סטנד אפ לסטודנטים

מופע סטנד אפ מוצלח אמור להעלות צחוקים בקרב כל הצופים בו. ישנם מקרים בהם מזמינים סטנד אפ לסטודנטים ומתאכזבים מהבחירה. המקרים האלה די נדירים, אך הם עדיין קיימים. הסיבה לאכזבה היא בחירה במופע שאינו מתאים לקהל המשתתפים באירוע. כיום הפופולריות של מופעי הסטנד אפ יצרה שפע רב של סוגי מופעים בסצנה. לכל סטנדאפיסט יש מספר מופעים שונים, כך שהוא יכול להתאים את עצמו לכל סוג של קהל.

 

מופע לסטודנטים יכול להיות מצחיק וטוב והסטנדאפיסט מקצועי ומוצלח מאוד, אך אם התכנים לא יתאימו לקהל, המופע יכול להפוך לאכזבה. מופע סטנד אפ שיצחיק קהל של זוגות צעירים, יכול להעליב אנשים מבוגרים. כמו כן, לא מתאים להעלות מופע סטנד אפ שמכיל תכנים למבוגרים בלבד מול קהל שכולל ילדים.

 

בהמשך לכך, חשוב שמארגני האירוע ידעו לבחור היטב את המופע, או ליתר דיוק את תכניו, על מנת למנוע מצב שבו חלק מהקהל או רובו לא נהנה מהמופע ולא צוחק. ישנם, למשל, אנשים ששייכים לקבוצות פוליטיות מסוימות ושלא יצחקו מבדיחות על אותן קבוצות להן הם משתייכים. כמו כן, אנשים ששייכים לקבוצות דתיות מסוימות או שחוו חוויות פוגעניות למיניהן, שעשויים להיעלב או להיפגע מבדיחות בנושאים אלה. על מנת למנוע מצב כזה, מומלץ לבדוק מהם נושאי התכנים אותם משלב המופע ולוודא שהם מתאימים לאנשים שצפויים להרכיב את הקהל.

 

 
מופע הסטנד אפ עשיר הן ברמת התוכן והחוויה, הן בניסיונו הבימתי העשיר והן בעלותו  הכספית ההוגנת של המופע  

  

רוני ששון מופיע לחברות ולארגונים בהצלחה
בין לקוחותינו:
משרד הבטחון, צה"ל, משטרת ישראל, משמר הגבול, משרדי ממשלה, חברות הייטק, אירגוני עובדים ועוד...

 

 

מופע הסטנד-אפ של  רוני ששון מתאים לכל אירוע ולכל קהל

 

 

רוני ששון מתאים את מופע הסטנדאפ לקהל, למקום ולאופי האירוע  
ובכך מבטיח לקהל מופע מוצלח וחווית בידור איכותית

הסטנדאפיסט רוני ששון מופיע מזה שנים רבות באירועים לנשפים, מסיבות, חברות, ועדים וארגונים וזוכה להצלחה רבה​

דורון פרידמן מציג:

03-5607075

להזמנת הופעות: