רוני ששון במופע סטנד אפ ליום הולדת ואירועים פרטיים

 

יום הולדת מצחיק שילוב מופע סטנד אפ לימי הולדת תהפוך את המסיבה להצלחה גדולה. על מנת לבחור מופע סטנד אפ מתאים, כדאי לבחור באמן שיודע להתנהל בהתאם לאירוע ולסוג הקהל
 

כדאי לזכור שבימי הולדת יש מידה מסוימת של טקסיות, מעצם העובדה שבעל המסיבה התבגר בעוד שנה. לכן מומלץ לבחור באמן סטנד אפ לימי הולדת, שיודע כיצד לקשר בין הקטעים במופע שלו לבין משמעות האירוע, בצורה מצחיקה בגבולות הטעם הטוב. זאת, על מנת להימנע ממצבים של מבוכה בקרב בעל המסיבה או בקרב המשתתפים בה.
  

 חשוב לוודא שהמופע לא קצר מדי כדי שהאורחים לא ירגישו שחסכו מהם הנאה או חלילה התקמצנו על התקציב שהוקצה למופע. כמו כן, לא כדאי להגזים עם מופע ארוך מדי, על מנת לא להכביד על האורחים בישיבה ממושכת ולהשאיר להם זמן ליהנות מהמסיבה עצמה ומשלל המרכיבים האחרים שיש בה, כגון מוסיקה וריקודים, אוכל, שיחות עם אנשים אחרים וכולי. 

 

בהמשך לכל אלה, כדאי לנהל שיחה מקדימה עם אמן הסטנד אפ הנבחר, לבדוק כמה זמן ימשך המופע, מה בדיוק הולך לקרות במהלכו ולעדכן אותו בסוג האורחים המוזמנים. חשוב שהוא ידע אם יהיו בקהל ילדים, אם יהיו בני משפחה קרובים או קולגות מהעבודה שרוצים להרשים. מומלץ לבקש ממנו להגיע ולצפות במופע אחר שהוא צפוי לקיים, על מנת להתרשם מיכולותיו. סטנדאפיסט מקצועי ידע להתנהל כמעט בכל מצב ומול כל קהל.
 

 

מופע הסטנד אפ עשיר הן ברמת התוכן והחוויה, הן בניסיונו הבימתי העשיר והן בעלותו  הכספית ההוגנת של המופע  

  

רוני ששון מופיע לחברות ולארגונים בהצלחה
בין לקוחותינו:
משרד הבטחון, צה"ל, משטרת ישראל, משמר הגבול, משרדי ממשלה, חברות הייטק, אירגוני עובדים ועוד...

 

 

מופע הסטנד-אפ של  רוני ששון מתאים לכל אירוע ולכל קהל

 

 

רוני ששון מתאים את מופע הסטנדאפ לקהל, למקום ולאופי האירוע  
ובכך מבטיח לקהל מופע מוצלח וחווית בידור איכותית

הסטנדאפיסט רוני ששון מופיע מזה שנים רבות באירועים לנשפים, מסיבות, חברות, ועדים וארגונים וזוכה להצלחה רבה​

דורון פרידמן מציג:

03-5607075

להזמנת הופעות: