להזמנת הופעות

03-5607075

דורון פרידמן הפקות בע"מ
המקצוע 9 תל אביב

 

סטנדאפיסטים למסיבות !

 

עושים צחוק, רוב הסטנדאפיסטים למסיבות מסוגלים להתמודד כמעט עם כל קהל, אך עדיין מומלץ לבדוק מספר נקודות לפני שמזמינים אחד להופיע במסיבה
 

 

אחרי שמחליטים על תאריך ומקום למסיבה אפשר להתחיל לבחור נותני שירות, כגון קייטרינג, די.ג'יי ואולי גם אמן או בדרן שיבטיח את הצלחת האירוע. מופעי סטנד אפ כמעט תמיד מצליחים להפוך כל מסיבה למהנה. למרות שרוב הסטנדאפיסטים למסיבות מסוגלים להתמודד עם כל קהל, עדיין כדאי לבדוק מה מציעים אלה המועדפים והאם הם באמת מתאימים לסגנון האירוע. אפשר ללמוד לא מעט על כל מופע מביקור באתר האינטרנט של כל סטנדאפיסט.

 

כדאי לקבל המלצות בייחוד ממי שחגגו אירוע דומה, ולשאול האם הוא הגיע בזמן, האם היה לבוש בהתאם ובעיקר, הם הוא היה מצחיק. בנוסף חשוב לבדוק באילו האזורים בארץ מופיע הסטנדאפיסט והאם הוא פנוי וזמין בתאריך בו מתקיימת המסיבה. אפשר גם לשוחח עם הסטנדאפיסט, לספר לו על הציפיות ואולי לבקש ממנו להגיע להתרשם מהופעה שלו במועדון. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהופעה במועדון סטנדאפ תהיה שונה לגמרי מהופעה פרטית.

 

כמו כן, כדאי לבדוק את תכני המופע, כדי להיות בטוחים שהם מתאימים למוזמנים. כדאי לערוך רשימה של המשתתפים ולבנות תמונת מצב של המשתתפים, בהתבסס על גיל, מין, חוש הומור וכולי. כך, למשל, אם יהיו במסיבה ילדים, רצוי לוודא שהתוכן לא כולל בדיחות גסות או קללות בוטות. במקרה כזה הסטנדאפיסט יתמקד בנושאים כלליים שקשורים בחיי משפחה או בחיי עבודה וכולי. סטנדאפיסטים למסיבות בהם משתתפים מבוגרים ישלבו במופע תכנים בוטים יותר, אך גם תכנים שעוסקים בנושא או בסיבה לאירוע.

 

רוני ששון בהופעה !

 

רוני ששון בהופעתו לוקח אתכם למסע חייו ועל כל הצחוקים שבדרך, הוא מאלתר איתכם על הבמה ומבטיח ערב מלא בהנאה, 

פרטים נוספים על ההופעה: לחצו כאן   

 

דורון פרידמן מציג:

03-5607075

להזמנת הופעות: