סטנדאפיסטים לחברות !

 

המופע המרכזי כדי להפיק אירוע חברה מוצלח מומלץ לשלב בתכנית מופע מרכזי שיסחף את הקהל ויגרום לו להתרגש !!

 

סטנדאפיסטים לחברות

המופע המרכזי כדי להפיק אירוע חברה מוצלח מומלץ לשלב בתכנית מופע מרכזי שיסחף את הקהל ויגרום לו להתרגש !!

מסיבות ואירועים לחברות מחזקים את מערכות היחסים בין העובדים ובין החברה ללקוחותיה. במסיבות ובאירועים כאלה אפשר להציג מוצרים חדשים, להרחיב את המודעות של הלקוחות למוצרים, לייצר הזדמנויות עסקיות וקשרים מקצועיים, לשפר מערכות יחסים בתוך הארגון, לקדם את תדמית החברה כמובילה בתחומה וכולי.

 

על מנת להפיק מסיבה מוצלחת יש צורך לשלב בין פרטים רבים ולבנות לוח זמנים מעניין ומהנה. אחת הדרכים לייצר עניין היא לשלב באירוע מופע כלשהו שיספק לקהל את הצורך בבידור משובח. אפשר לבחור באמן מוסיקה או אמן חושים מפורסם, להקה מצליחה, סטנדאפיסטים לחברות, רקדנים, נגנים, או בכל מופע שיסחף את הקהל ויגרום לו להתרגש.

 

כדי לבחור במופע מתאים חשוב להחליט על האווירה והסגנון שמעוניינים להעניק לאירוע כולו ולאתר את האמן שישתלב ויעצים את הקונספט של האירוע. סטנדאפיסטים לחברות, למשל, יצרו אווירה קלילה ומשעשעת. הם יגרמו לקהל לצחוק ולהשתחרר. אם מעוניינים באווירה רשמית ומאופקת יותר, אפשר לבחור במופע של הרכב נגנים קלאסי.

 

כדאי לקחת בחשבון שהמופע המדובר הופך לנקודת השיא של האירוע, בעיקר אם הוא קשור באמן מפורסם. רוב המשתתפים יזכרו את האירוע בזכות המופע ולכן תהיה לו השפעה מכרעת על תדמית החברה. את התכנית ולוח הזמנים המלאים של האירוע יש לבנות מסביב למופע המרכזי, באופן שהפרטים אותם מעוניינים לקדם יוצגו לפני אותו מופע. זאת, משום שאחרי המופע יש סיכוי שרבים יאבדו מרמת הקשב המאפיינת את הציפייה שלפניו.  

 

רוני ששון בהופעה !

 

רוני ששון בהופעתו לוקח אתכם למסע חייו ועל כל הצחוקים שבדרך, הוא מאלתר איתכם על הבמה ומבטיח ערב מלא בהנאה, 

פרטים נוספים על ההופעה: לחצו כאן   

 

דורון פרידמן מציג:

03-5607075

להזמנת הופעות: