להזמנת הופעות

03-5607075

דורון פרידמן הפקות בע"מ
המקצוע 9 תל אביב

 

סטנדאפיסטים ישראלים מצחיקים  - אין חכם כבעל ניסיון

 

בישראל יש הרבה מאוד סטנדאפיסטים ישראלים טובים ומוכשרים  בגלל התחרות הרבה והסינון הטבעי, סטנדאפיסטים ישראלים רבים מצליחים מאוד.  אני יכול לומר לכם שמספר לא קטן של סטנדאפיסטים בישראל מצליחים מאוד

 

איך להיות סטנדאפיסט מוצלח?

 

כדי להופיע באולמות כמו היכל התרבות בתל אביב או למלא אולמות בערים אחרות צריך להעז. כדי להגיע לאולמות אלו צריך לעבור אולמות קטנים, מספר קטן של אנשים בקהל ולצבור רפרטואר עשיר כזה שימשוך קהל רב לאולמות. אנשים ותיקים בתחום אומרים: זה בא עם הגיל, צריך פשוט להתמיד ולא לוותר. רבים מבין הסטנדאפיסטים הידועים המצליחים והמצחיקים בארץ עברו את הקומדי קלאב, קומדי בר ומועדונים בתחום. כל אחד מהסטנדאפיסטים מייחל להופעה בטלוויזיה, דרך שבא הוא יכול להתפרסם. תכניות הבידור כמו זה של שלום אסייג "צחוק מהעבודה" "מועדון לילה" ודומים הולידו סטנדאפיסטים ישראלים מצחיקים שהתקדמו במקצוע והפכו למקובלים ביותר בנוף הישראלי.

 

איזה הומור אוהבים בישראל?

 

רוני ששון מספר שהפוליטיקה, המלחמות והשיסוי העדתי מעייפים את עם ישראל ויותר שייכים להומור הישן, ולכן אנחנו אוהבים הומור ובעיקר הומור עצמי. רבים מבין הסטנדאפיסטים צוחקים על עצמם ובני ביתם. לא אחת מתוך ההופעות אפשר להכיר את כל בני ביתו של הסטנדאפיסט. אשתו, אמו וילדיו הם נושא מקובל אצל רבים מבין הסטנדאפיסטים.  רוני ששון ממליץ לחדש בכל הופעה את הבדיחות מכוון שלהופעות רבות מגיע אותו קהל שנוהר אחרי הסטנדאפיסט מאולם לאולם וכדי לחדש את הבדיחות צריך להיות מעודכן בנעשה. יש סטנדאפיסטים ישראלים  שלוקחים סיטואציות שקורות לנו בחיים והופכים אותם למופע צחוק על הבמה. לפעמים הנושאים אינם מצחיקים אבל הדרך שהם מוצגים הופכים אותם למצחיקים.

 

רוני ששון בהופעה !

 

רוני ששון בהופעתו לוקח אתכם למסע חייו ועל כל הצחוקים שבדרך, הוא מאלתר איתכם על הבמה ומבטיח ערב מלא בהנאה, 

פרטים נוספים על ההופעה: לחצו כאן   

 

דורון פרידמן מציג:

03-5607075

להזמנת הופעות: